FORGOT YOUR DETAILS?

תקנון האתר

מדיניות פרטיות ותנאי השימוש באתר פרופאל

חברת פרופאל בע"מ (להלן: "החברה") מתייחסת בכבוד רב לפרטיות הגולשים באתר האינטרנט אותו היא מנהלת ומפעילה (להלן: "האתר") ושומרת עליה
מטרת המדיניות להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתר, וכיצד משתמשת החברה במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתר.
בעת שימוש באתר נאסף מידע עליך. חלק מהמידע הינו מידע שמסרת ביודעין וזהו מידע שמזהה אותך באופן אישי, לרבות בשמך, בכתובתך ופרטים נוספים שמסרת, וחלק מהמידע סטטיסטי ומצטבר, לרבות העמודים שבהם צפית (פרופילים וכד'), ההצעות והשירותים שעניינו אותך (כגון גימורים ועיבודים וכד').
אנו שומרים את הנתונים עבור פניות עתידיות שלך וכדי לספק לך שירות טוב יותר. אנו עשויים להשתמש במידע כדי להודיע לך באמצעות כתובת הדואר על מוצרים חדשים, ומבצעים. אנו עשויים להשתמש במידע כדי להציע לך שיתופי פעולה מסוגים שונים, וכדי לשפר את המוצרים והשירותים שלנו.
האתר בנוי בצורה כזו תבטיח את פרטיות המשתמשים המזוהים האתר. משמעו שכל לקוח מקבל גישה בלעדית לפרטי ההזמנות שלו ופרופילים השמורים שלו- בלבד.
הקטלוג יציג לכל משתמש את כל הפרופילים הציבוריים וכן את אלו ששמורים ללקוח המזוהה המפעיל את האתר, בפרטיות מלאה.
הזמנות שיקבלו בחברה דרך האתר יעברו אימות ובדיקה במחלקת שירות הלקוחות ורק שם תאושר הבקשה להזמנה שתתקבל דרך האתר.
האתר יאפשר למשתמש לצפות בהזמנות שלו ולעקוב אחר אישורן.
הנתונים המוצגים באתר אודות המלאים הזמינים להזמנה אינו סופי ואינו מחייב והוא מיועד לסייע להזמין מלאי זמין. האתר יציין למתי המידע עדכני. חשוב להדגיש כי על אף שמדיניות החברה לשמור מלאי המוזמן ללקוח בשיטת – כול הקודם זוכה (FIFO), עצם שליחת ההזמנה (לפני אישורה בקשרי לקוחות) אינו מבטיח מראש זמינות ושריון מלאי ללקוח מסוים.
החברה דואגת כי מערכותיה ואתריה יתנהלו תחת רמה נאותה של אבטחת מידע.
שימוש בעוגיות: מפעילי האתר משתמשים ב - 'עוגיות’ (cookies) לצרכים שונים, לרבות תפעולו השוטף והתקין, כולל איסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לצורך אימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצרכי אבטחת מידע. ה – 'עוגיות' הינן קבצי טקסט, שהדפדפן שלך יוצר לפי פקודה ממחשבי האתר. הם יכולים גם לייתר את הצורך בהזנת פרטיך בכל פעם שאתה מבקר מחדש בדפים באתר המחייבים רישום. המידע ב- 'עוגיות' הינו מוצפן, ומפעילי האתר נוקטים אמצעי זהירות כדי להבטיח שרק מחשבי האתר יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהם. אם אינך רוצה לקבל 'עוגיות' תוכל למנוע את קבלתן על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. כדי לעשות זאת עליך להיוועץ בקובץ העזרה של הדפדפן. אנא זכור כי נטרול העוגיות עלול לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר או באתרי אינטרנט אחרים. כמו כן באפשרותך למחוק את ה-'עוגיות' מהמחשב שלך בכל רגע נתון. אנו מציעים כי מחיקת ה -'עוגיות' תתבצע רק אם אתה משוכנע שאינך רוצה שהפונקציות באתר יותאמו להעדפותיך. מאחר שה – 'עוגיות' מייתרות לעתים את הצורך להזין שמות משתמש וסיסמאות, אל תמחק אותן אלא אם כן הבטחת קודם כל כי הפרטים הדרושים נרשמו במקום בטוח לשם שימוש עתידי באתר.
במקרה שתפר את תנאי השימוש באתר, ו/או את הוראות הסכם ההצטרפות כלקוח של פרופאל ו/או התנאים לקבלת השירותים הניתנים באתר, או אם תבצע באמצעות האתר ו/או בקשר עם האתר, פעולות הנחזות כמנוגדות לדין, או ניסיון לבצע פעולות כאלה, יהיו מפעילי האתר רשאים למסור את המידע לפי הנדרש בחוק.
אנו מאחלים לך שימוש יעיל ונח באתר ונשמח להיות איתך בקשר
חברת פרופאל

דילוג לתוכן